Əli Abbasov vətəndaşları qəbul edəcək
Rabitə və yüksək texnologiyalar naziri Əli Abbasovun dekabrın  27-si saat 11:00-da Ağcabədi rayonunda (Ağcabədi, Beyləqan, Zərdab, Füzuli, İmişli, Xocavənd, Cəbrayıl) əhaliyə göstərilən telekommunikasiya, internet, poçt, radio və televiziya yayımı xidmətlərinin keyfiyyəti, xidmət mədəniyyəti, bu sahədə bölgələrdə əhalini maraqlandıran məsələlərlə bağlı vətəndaşların qəbulu, eyni zamanda görüşlərdə qaldırılan məsələlərin icrası ilə bağlı videokonfransın keçirilməsi planlaşdırılır.
"Xeberinfo.com":  Vətəndaşlardan [email protected] elektron poçt ünvanı, 1655 saylı "Qaynar xətt", 598 38 18 nömrəli (regionlardan edilən zənglər pulsuzdur) telefon vasitəsilə əlaqə saxlayıb qəbula yazılmaları xahiş olunur.
Eyni zamanda qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar, zərurət yaranarsa, yaşadıqları ərazinin poçt və telefon qovşaqları tərəfindən nəqliyyat vasitələri ilə təmin olunacaqlar.