“Şagirdlərin təhlükəsizliyi diqqət mərkəzində” - Nərimanovda daha bir layihə (FOTOLAR)
18 noyabr 2016-cı il tarixində Nərimanov rayon orta məktəblərində  “Şagirdlərin təhlükəsizliyi diqqət mərkəzində” adlı  layihə keçirilmişdir.
Xeberinfo.com:   Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Yanında Gənclər Fondunun maliyyə dəstəyi ilə Nərimanov rayon orta məktəblərində  “Şagirdlərin təhlükəsizliyi diqqət mərkəzində”  adlı  layihə  həyata keçirilmişdir.
Layihənin məqsədi  Şagirdlərin  sağlamlığını qorumaq,  həyatı təhlükə daşıyan vəziyyətdən  azad etmək məqsədi ilə onları piyada keçidlərindən  düzgün istifadə, ictimaiyətdə düzgün  davranış qaydalarına riayət olunması və ictimai mədəniyyət, piyada hərəkətinin təhlükəsizliyi mövzusunda maarifləndirmək onları küçədə gəzərkən və ya yoldan keçərən hər cür mümkün təhlükədən xəbərdar etmək.
Layihənin  ilk günü 304 nömrəli tam orta məktəbdə keçirilmişdir və davam olaraq bir neçə orta təhsil müəssislərində keçirilməsi nəzərdə tutulmuşdur.
Layihə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Gənclər Fondunun elan etdiyi VIII qrant müsabiqəsində qalib gəlmişdir.