Sabirabadın başçısının qardaşı oğlu adam oğurlayıb –pul üstə…
Göyçayda mağaza müdiri, YAP-ın Göyçay Təşkilatının təlimatçısı Laçın İsmayılov 17 yaşlı keçmiş satıcısı Səid Mahmudlunu 20 manat kassa əskikliyinə görə başının dəstəsilə 2 dəfə evindən çıxararaq şəxsi avtomobili ilə şəhər kənarında olan Şirvan kanalının yanına aparıb.
Yenixeber.org: Bu barədə hüquq müdafiəçisi Taleh Xasməmmədov yazıb. Onun sözlərinə görə, orada Səidə qarşı hədə-qorxu, təhqir və s. qeyri insani hərəkətlər edilib. Məlum olub ki, quldurluğa meyl edən bu YAP-çı Sabirabadın icra başçısı Nazim İsmayılovun qardaşı oğludur. Odur ki, arxayınçılıqdan qanun-filan tanımır. Hüquq müdafiəçisi qeyd edib: “Düşünürəm ki, 2 dəfə adam oğurluğu və hədə-qorxu ilə tələbetməyə görə öz kimliyini və niyyətini nümayiş etdirən Laçıİsmayılova layiqli yerini hüquq-mühafizə orqanları göstərməlidir”.(AzEuroNews.com)