Vidadi Zeynalovun yerinə təyinat
58760f4910b3e8c3deba7fccb763afd7
Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinə aparat rəhbəri təyin olunub.
Xeberinfo.com:  Nazirlikdən verilən məlumata görə, Rabitə və yüksək texnologiyalar naziri Ramin Quluzadənin əmri ilə Əli İzzət oğlu Abdullayev nazirliyin Aparat rəhbəri vəzifəsinə təyin olunub.
Ə.Abdullayev 1979-cu ildə anadan olub, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasını siyasi idarəetmə, hüquqşünaslıq ixtisasları üzrə bitirib.
O, 2001-2006-cı illərdə Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsində Hüquq şöbəsinin müdiri, 2007-ci ildən Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzinin baş direktoru vəzifələrində işləyib.
big_1447423053_vidadi_zeynalov_01435Onu da xatırladaq ki, Ə. Abdullayevdən öncə Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin aparat rəhbəri vəzifəsini Vidadi Zeynalov tutub.
V. Zeynalov ötən ilin oktyabrın 27-də həbs olunub. Onun barəsində Cinayət Məcəlləsinin 179.3.2, 308.2 və 314 maddələri ilə cinayət işi başlanıb.