Şuşamız üzrəndə qələbə tarixi qələbədir və bu qələbə ilə Ali Baş Komandan İlham Əliyev adını QALİB KOMANDAN kimi tarixə yazmış oldu!
Yenixeber.org: Bu gün Al Baş Komandan İlham Əliyevin təhbərliyi ilə igid əsgər və zabitlərimiz göz bəbəyimiz və qurur yerimiz olan Şuşanı mənfur düşməndən azad etmişdir! Bu münasibətlə bütün Azərbaycan xalqını, dünya azərbaycanlılarını, Ali Baş Komandan başda olmaqla qəhrəman əsgər və zabitlərimizi, eləcə də, qələbəmizə sevinən dostlarımızı Təkamül Partiyası adından və şəxsən öz adımdan təbrik edirəm! İnanırıq ki, Xankəndi üzərində qələbə bayrağımızın dalğalanacağı an məsələsidir! Şuşamız üzrəndə qələbə tarixi qələbədir və bu qələbə ilə Ali Baş Komandan İlham Əliyev adını QALİB KOMANDAN kimi tarixə yazmış oldu! Əsgər və zabitlərimizin qanı bahasına əldə edilən bu qələbədə, təbiidir ki, hal-hazırda ölkəmizdə mözcud olan xalq-iqtidar birliyi, siyasi mövqeyindən asılı olmayaraq hamının Ali Baş Komandan və şanlı ordumuz ətrafında sıx birləşməsi, ölkəmizdə mövcud olan sosial-siyasi sabitliyin qorunması da önəmli rol oynamışdır və ümidvarıq ki, yağı düşmən üzərində tam və qəti qələbə çaldıqdan sonra da, bu əzəmətli birlik nəinki qorunub saxlanılacaq, daha da möhkəmləndirilib inkişaf edəcəkdir! Hr şeydən göründüyü kimi, BİZ BİRLİKDƏ GÜCLÜYÜK! QƏLƏBƏ BİZİMDİR, BİZİM OLACAQ!