Millət vəkili Gəncə hadisəsini insanlığa qarşı vəhşilik adlandırdı-AÇIQLAMA
Səttar Möhbalıyev: Ermənistan insanlığa qarşı vəhşiliyini açıq şəkildə nümayiş etdirir
Yenixeber.org: Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının sədri, millət vəkili Səttar Möhbalıyev Gəncə terrorundan danışıb.  Bildirib ki, Ermənistan  ordusunun zərbələri nəticəində 2-si körpə olmaqla 13 nəfər həlak olub, 50-dən artıq sakin yaralanıb.
Gəncəyə və digər iri şəhərlərimizi, orada məskunlaşan dinc əhaliyə raket hücumu həyata keçirmək Ermənistan rəhbərliyinin çarəsizliyinin nümunəsidir.
İnsanlığa qarşı barbarlıq və vəhşiliyi açıq şəkildə əks etdirən bu hadisələrə dünya birliyinin hələ də səssiz qalması Azərbaycan xalqı olaraq bizi naharat edir. Beynəlxalq aləmin, BMT-nin Təhlükəsizlik Şurası, ATƏT Minsk qrupunun sivil insanlara qarşı cinayət olan bu  hücumları ilə bağlı sərt reaksiyasına ümid edirəm.
Unutmasınlar ki, Azərbaycan ordusu xalqımızdan aldığı əzmkar iradə və Ali Baş Komandanın əmrləri ilə, onların cavabını döyüş meydanlarında verir və verəcəkdir.
Qarabağ AZƏRBAYCANDIR!