Füzuli rayonunda "Ulu öndərin" anım mərasimi keçirilib
Ulu öndər Heydər Əliyevin vəfatının on birinci ildönümü ilə əlaqədar Füzuli rayonunun idarə, müəssisə və təşkilatlarında silsilə anım tədbirləri keçirilir.
"Xeberinfo.com":  Bu gün Füzuli rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Alı Alıyev, rayonunun idarə, müəssisə və təşkilatlarınının işçiləri, ərazidəki N saylı hərbi hissənin şəxsi heyəti və ictimaiyyət nümayəndələri  Horadiz
şəhərindəki Heydər Əliyev Parkına gələrək Ulu Öndərin abidəsini ziyarət etmiş, önünə gül-çiçək dəstələri düzərək ehtiramlarını bildirmişlər.
Füzuli rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Alı Alıyev ictimaiyyət nümayəndələri ilə söhbətində Heydər Əliyevin
Vətən və xalq qarşısındakı əvəzsiz xidmətlərindən danışmış, Ulu Öndərə füzulililər adından sonsuz sevgi və ehtiramını ifadə etmişdir.
Alı Alıyev demişdir:
Ulu öndər Heydər Əliyev müstəqilliyimizin möhkəmlənməsi, xalqımızın rifahının yüksəlməsi, dövlətçiliyimizin inkişafı sahəsindəki xidmətləri əvəzsizdir. On bir il öncə əbədiyyətə qovuşan Heydər Əliyevin əziz xatirəsi füzulililərin qəlbində daima yaşayacaq, heç vaxt yaddaşlardan silinməyəcəkdir.
Bildirmişdir ki, Heydər Əliyevin ideya və arzuları bu gün Prezident İlham Əliyev tərəfindən uğurla davam etdirilir.