2 icra başçısı həbs ediləcək - ŞOK
Parlament seçgilərindən sonra  Binəqədi rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Xaləddin İskəndərov, və Neftçala rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı İsmayıl Vəliyev həbs ediləcək
"Xeberinfo.com":   Məlumata görə, bu barədə nia.az-a hakimiyyətə yaxın mənbələrdən məlumat daxil olub.
Mənbə bildirir ki, X.İskəndərovla bağlı məsələ bəllidir: “Binəqədidə məlum yanğın hadisəsi ilə bağlı aparılan istintaq artiq onun günahını təsdiqləyib. Həbs edilən müavini və başqa şəxslərin ifadələri onun həbsi üçün ciddi əsaslar yaradıb. Başqa bir müavini İlqar Süleymanovun ölkədən qaçmağa cəhd etməsi və hava limanında yaxalanaraq geri qaytarılması da göstərir ki, başçının vəziyyəti arzuolunmazdır”.
Neftçala rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı İsmayıl Vəliyevin gözlənilən həbsinə  toxunan mənbə deyir ki, onun həbsi korrupsiya əməliyyatları ilə bağlıdır.Başçı kifayət qədər korrupsiyalaşıb. Neftçala şikayətlərin ən çox daxil olduğu rayondur.