Malik İsaqovun xam xəyalı... -Eldar Əzizov buna imkan verməz...
Malik İsaqovun xam xəyalı...
Xətai RİH başçısı Razim Məmmədovun işdən çıxarılmasından sonra bu rayona kimin başçı təyin olunacağı ən çox müzakirə olunan məsələlərdəndir.
Yenixeber.org: Xətai rayonuna rəhbərlik üçün bir neçə şəxsin adı namizəd olaraq çəkilir.
Məlumata görə, namizədlər arasında maraqlı bir fiqur da var, bu, Qubadlı rayon icra hakimiyyətinin başçısı Malik İsaqovdur. Artıq icra başçısı bununla bağlı yaxın ətrafına məlumat verib və bildirib ki, yaxın günlərdə təyinat reallaşdırılacaq. Maraqlıdır ki, Malik İsaqov bu günə qədər mediada yetərincə tənqid olunsa da, toxunulmazlığını qoruya bilib və görəv başında ən çox qalan icra başçılarından biri olaraq diqqətə gəlir.
Redaksiyamıza daxil olan məlumatda deyilir ki, Malik İsaqov yaxın ətrafına təyinatının bu günlərdə reallaşcağını söyləyib.
Amma qeyd edək ki, əslində Malik İsqovun şansları sıfıra bərabərdir. Ən azından ona görə ki, hazırda Bakı meripostunu tutan Eldar Əzizovun ona münasibəti birmənalı deyil və Bakı meri Xətai kimi bir rayona Malik İsaqovun gətirilməsini ən azından önləyən isimlərdən biridir.(dia.az)