"Qarabağ" - "Neftçi" matçının hakimləri açıqlanıb
Ömər Paşayev isə bu mövsüm ilk dəfə meydana baş hakim kimi çıxacaq
Futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasının III turunun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.
Yenixeber.org: Məlumata görə, "Qarabağ" və "Neftçi" komandaları arasında keçiriləcək turun mərkəzi görüşü FİFA referisi Əliyar Ağayevə həvalə olunub.  Beynəlxalq dərəcəli digər referi Ömər Paşayev isə bu mövsüm ilk dəfə meydana baş hakim kimi çıxacaq. O, "Keşlə" - "Səbail" matçında iş başında olacaq.
25 avqust (şənbə) “Qəbələ” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Nahid Əliyev, Cavanşir Yusifov, İnqilab Məmmədov. AFFA nümayəndəsi: Eldar Qasımov. Hakim-inspektor: Vüsal Əliyev. Qəbələ şəhər stadionu, 18:00 “Zirə” – “Sabah”.
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Vaqif Musayev, Cəmil Quliyev, Ramil DiniyevAFFA nümayəndəsi: Rauf HüseynliHakim-inspektor: Füzuli Nəcəfov“Dalğa Arena”, 20:3026 avqust (bazar)“Qarabağ” – “Neftçi”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Rza Məmmədov, Zeynal Zeynalov, Rauf CabbarovAFFA nümayəndəsi: Əsgər ƏmirəliyevHakim-inspektor: Məlik Həsənov“Azersun Arena”, 20:30“Keşlə” – “Səbail”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Elman Musayev, Məmmədəli Kərimov, Rəhim HəsənovAFFA nümayəndəsi: Eldəniz MusayevHakim-inspektor: Kərim Ağayev “ASK Arena”, 18:00