Azərbaycan Kubokunun finalında üz-üzə gələcək komandaların heyətləri açıqlanıb
Azərbaycan Kubokunun final matçında üz-üzə gələcək "Keşlə" və "Qəbələ" komandalarının start heyətləri açıqlanıb
Yenixeber.org: "Keşlə"ni oyuna məşqçi Sergey Revit çıxaracaq. Səbəb baş məşqçi Yuri Maksimovun cəzalı olmasıdır.
"Keşlə": 1. Kamran Ağayev, 2. Sərtan Taşkın, 3. Denis Silva Kruz, 4. Slavik Alxasov, 7. Vaqif Cavadov, 10. Sezar Meza Kolli, 14. Andre Klennon, 27. Adrian Skarlatake, 33. Tərlan Quliyev, 40. Nemanya Stoyanoviç, 90. Edrima Sohna,
Ehtiyat oyunçular: 15. Orxan Sadıqlı, 9. Pərdis Fərcad-Azad, 21. Herve Tçami, 22. Məqsəd İsayev, 39. Əlibəy Məmmədli, 66. Murad Qayalı, 48. Sinan Akkoyun, 80. Rafael Məhərrəmli, 28. Məmməd Quliyev, 16. Şahin Zəkiyev
"Qəbələ": 22. Dmitri Bezotosnı, 3. Voislav Stankoviç, 5. Rasim Ramaldanov, 8. Qismət Alıyev, 9. Baqali Dabo, 14. Cavid Hüseynov, 15. Vitali Vernidub, 18. İlqar Qurbanov, 28. Stiven Jozef-Monroz, 33. Təmkin Xəlilzadə, 45. Famussa Kone
Ehtiyat oyunçular: 23. Aqil Məmmədov 35. Murat Popov 4. Elvin Camalov 6. Elvin Məmmədov 11. Asif Məmmədov 19.Filip Ozobiç 29. Hacıağa Hacılı 32. Amin Seydiyev 74. Yusif Nəbiyev.