“Qarabağ” “Roma”ya qarşı- Heyətlər açıqlandı
“Qarabağ” “Roma”ya qarşı - Heyətlər açıqlandı
Bu gün Çempionlar Liqasının qrup mərhələsində keçiriləcək “Roma” – “Qarabağ” oyununun heyətləri açıqlanıb.
Yenixeber.org: Komandalar meydana aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar.
“Roma”: 1. Alisson Bekker, 4. Radja Nainqqolan, 6. Kevin Strotman, 8. Dieqo Perotti, 9. Edin Dzeko, 11. Aleksandr Kolarov, 16. Daniele de Rossi, 20. Federiko Fazio, 24. Alessandro Florenzi, 44. Kostas Manolas, 92. Stefan Əl-Şaravi
Ehtiyat oyunçular: 28. Lukaş Skorupski, 5. Juan Jesus, 7. Lorenzo Pelleqrini, 14. Patrik Şik, 15. Hektor Moreno, 21. Maksim Qonalons, 30. Gerson
Qarabağ”: 13. İbrahim Şehiç, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev, 8. Migel Madera, 9. Dino Ndlovu, 11. Mahir Mədətov, 20. Riçard Almeyda, 22. Əfran İsmayılov, 32. Elvin Yunuszadə, 52. Yakub Jezniçak, 77. Donald Gerye
Ehtiyat oyunçular: 1. Anton Kanibolotski, 7. Rahid Əmirquliyev, 30. Abbas Hüseynov, 44. Ağabala Ramazanov, 90. Ramil Şeydayev, 91. Coşqun Diniyev, 99. Dani Kintana
Qeyd edək ki,“Roma”-“Qarabağ” görüşü Bakı vaxtilə saat 23:45-də başlayacaq. Oyunu Almaniyadan olan hakimlər briqadası idarə edəcək.