Redaktor seçimi
Bahalaşma:
Deputat Elnur Allahverdiyevin XUDMANİ TROL ŞƏBƏKƏSİ... -
SOCAR-ın milyonları PKK-ya necə ötürülür? – RÖVNƏQ ABDULLAYEV, MAHİR MƏMMƏDOV və HƏSƏN GÖZƏL TANDEMİ/
“Bakı Metropoliten”indəki maxinasiyalar — Zaur Hüseynov necə “yeraltı dünyanın kralı” oldu?/
Vətən Müharibəsindəki uğurumuz və bəzi rəqəm-ardıcıllıqların sirri barədə...
Qars Müqaviləsinin 100 ili: əfsanələr, iddialar və tarixi gerçəklər –
“Azəravtoyol” ASC-nin “Boz kardinalı” – Əvəz Qocayev bu qədər var-dövlətə necə sahib olub? –
Məmurların klinika biznesi: Kimlərin nəyi var –
Günün xəbəri

Bu gün Avroliqada II təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarıa start verilir

 

 

Rusiyada startı veriləcək 46 qarşılaşma İspaniyada tamamlanacaq

Yenixeber.org: Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək.

Məlumata görə, Rusiyada startı veriləcək 46 qarşılaşma İspaniyada tamamlanacaq. Bu yarışda Azərbaycan təmsilçiləri elə I təsnifat mərhələsindəcə mübarizəni dayandırıblar. "Keşlə"ni iki oyunun yekununda yenən "Baltsan" Maltada Slovakiyanın "Slovan" (Bratislava) komandasını qəbul edəcək. "Qəbələ"ni üstələmiş Lüksemburq "Proqres"i Macarıstanda "Honved"in, "Neftçi"ni geridə qoyan Macarıstan "Uypeşt"i isə İspaniyada "Sevilya"nın qonağı olacaq.

"Qarabağ"ın Albaniyanın "Kukesi" komandası ilə Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsində keçirdiyi görüşlərdə məğlub olacaq komandaya isə növbəti mərhələdə Gürcüstanın "Torpedo" (Kutaisi) və Farer adalarının "Vikinqur" klublarının duelində uduzacaq tərəf rəqib olacaq.

18:00. "Ufa" (Rusiya) - "Domjale" (Sloveniya)

18:45. "Ventspils" (Latviya) - "Bordo" (Fransa)

19:00. "Spartak" (Yurmala, Latviya) - "La Florita" (San-Marino)

19:00. "Viitorul" (Rumıniya) - "Vitess" (Hollandiya)

19:00. "Tobol" (Qazaxıstan) - "Pünik" (Ermənistan)

19:00. "Kayrat" (Qazaxıstan) - AZ (Alkmar, Hollandiya)

19:30. "Rudar" (Velenje, Sloveniya) - "Styaua" (Rumıniya)

20:00. "Torpedo" (Kutaisi, Gürcüstan) - "Vikinqur" (Farer adaları)

20:00. "Çixura" (Gürcüstan) - "Maribor" (Sloveniya)

20:00. "Hapoel" (Hayfa, İsrail) - Hafnarfyordur" (İslandiya)

20:00. "Baltsan" (Malta) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)

20:30. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Drita" (Kosovo)

20:30. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Hekken" (İsveç)

21:00. APOEL (Kipr) - "Flora" (Tallin, Estoniya)

21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Valletta" (Malta)

21:00. "Yurqorden" (İsveç) - "Mariupol" (Ukrayna)

21:00. "Honved" (Macarıstan) - "Proqres" (Lüksemburq)

21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - Admira Vakker" (Modlinq, Avstriya)

21:00. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Radniçki Niş" (Serbiya)

21:00. "Jalgiris" (Litva) - "Vaduts" (Lixtenşteyn)

21:00. "Molde" (Norveç) - "Laçi" (Albaniya)

21:20. "Yagelloniya" (Polşa) - "Riu Ave" (Portuqaliya)

21:30. "Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus) - "Lex" (Poznan, Polşa)

21:45. "Dinamo" (Brest, Belarus) - "Atromitos" (Yunanıstan)

21:45. LASK (Avstriya) - "Lilleström" (Norveç)

21:45. "Norşellan" (Danimarka) - AİK (İsveç)

22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Kruzaders" (Şimali İrlandiya)

22:00. "Sutyeska" (Monteneqro) - "Alaşkert" (Ermənistan)

22:00. "Santa Koloma" (Andorra) - "Valür" (İslandiya)

22:00. TNS (Uels) - "Linkoln Red İmps" (Cəbəllütariq)

22:00. "Hayduk" (Split, Xorvatiya) - "Slaviya" (Sofiya, Bolqarıstan)

22:00. "Genk" (Belçika) - "Fola" (Lüksemburq)

22:00. "B36 Torshavn" - "Beşiktaş" (Türkiyə)

22:00. "Qurnik" (Zabje, Polşa) - "Trençin" (Slovakiya)

22:15. "Sankt-Qallen" (İsveçrə) - "Sarpsporq" (Norveç)

22:30. "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina) - Apollon" (Kipr)

22:30. "Partizan" (Serbiya) - "Trakay" (Litva)

22:30. "Atalanta" (İtaliya) - "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina)

22:45. "Haybernian" (Şotlandiya) - "Asteras" (Yunanıstan)

22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

22:45. "Spartak" (Subotitsa, Serbiya) - "Sparta" (Praqa, Çexiya)

22:45. "Dandolk" (İrlandiya) - AEK (Larnaka, Kipr)

22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Börnli" (İngiltərə)

23:00. "Dunayska Streda" (Slovakiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)

23:00. "Styarnan" (İslandiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)

23:45. "Sevilya" (İspaniya) - "Uypeşt" (Macarıstan)

шаблоны для dle 11.2

Yeni xəbərlər

Reklam

Reklam