Redaktor seçimi
İradə Gülməmmədovanın Abşeron krallığı:
Azərbaycanın almaq istədiyi hərbi texnikalar
XX ƏSRİN ƏN ACGÖZ VƏ QƏDDAR HÖKMDARI –
AYƏTULLAH SİSTANİNİN MƏQAMI UĞRUNDA RƏQABƏT:
Varidatı ilə seçilən Seçina: ərindən boşandı, milyarder oldu –
Lotu Quli ilə türk dərin dövlətinin
Qorxmaz Hüseynovun qardaşından şikayətlər səngimək bilmir
İnqilabdan qorxan“padşah”, Kremlin mifi, Leninin qəhqəhələri…
Günün xəbəri

Bu gün AvroLiqada 31 oyun keçiriləcək -TƏQVİM

 

Bu gün UEFA Avroliqa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Yenixeber.org:   Azərbaycan təmsilçiləri “Qəbələ” və “Zirə” də ilk matçlarını keçirəcəklər. 


13 iyul

18:00. “İrtış” (Qazaxıstan) - “Srvena Zvezda” (Serbiya)

18:45. “Kayrat” (Qazaxıstan) - “Skenderbeu” (Albaniya)

19:00. “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail) - “Reykyavik” (İslandiya)

20:00. “Rabotniçki” (Macarıstan) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

20:00. “Ruzomberok” (Slovakiya) - “Brann” (Norveç)

20:00. “Şkendiya” (Makedoniya) - HİK (Finlandiya)

20:15. “Nomme Kalyu” (Estoniya) - “Videoton” (Macarıstan)

20:30. “Altax” (Avstriya) - “Brest” (Belarus)

20:30. “Bröndbyu” (Danimarka) - VPS (Finlandiya)

20:45. “Liepaya” (Latviya) - “Suduva” (Litva)

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Zarya” (Moldova)

21:00. “Qəbələ” (Azərbaycan) - “Yagelloniya” (Polşa)

21:00. “Hauqesund” (Norveç) - “Lex” (Polşa)

21:00. “Ostersund” (İsveç) - “Qalatasaray” (Türkiyə)

21:00. “Vadust” (Lixtenşteyn) - “Odd” (Norveç)

21:30. “Astra” (Rumıniya) - “Zirə” (Azərbaycan)

21:30. “Valletta” (Malta) - “Utrext” (Hollandiya)

21:45. “Niederkorn” (Lüksemburq) - “AEL Limassol” (Kipr)

22:00. “Beytar” (İsrail) - “Botev” (Bolqarıstan)

22:00. “Norrkopinq” (İsveç) - “Trakai” (Litva)

22:15. “Slovan” (Slovakiya) - “Lyunqbyu” (Danimarka)

22:30. “Hayduk” (Xorvatiya) - “Levski” (Bolqarıstan)

22:30. “Şturm” (Avstriya) - “Mladost” (Çernoqoriya)

22:30. “Trencin” (Slovakiya) - “Bney Yehuda” (İsrail)

22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Hersoqovina)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) - “AEK Larnaka” (Kipr)

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Lütsern” (İsveçrə)

22:45. “Jelezniçar” (Bosniya və Hersoqovina) - AİK (İsveç)

23:00. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) - “Midyullend” (Danimarka)

23:00. “Panionios” (Yunanıstan) - “ND Qoritsa” (Sloveniya) 

23:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Mlada Boleslav” (Çexiya)


Xəbər lenti

Reklam

Sorğu

    
     

    "Yeni xəbər" qəzetini bəyənirsinizmi?

    Bəli
    Xeyr